Сертифікат відповідності

До уваги власників автомобілів TM HYUNDAI,

які знаходяться за кордоном.

Останнім часом збільшилася кількість запитів від громадян, які знаходяться за кордоном, щодо надання перереєстрації автомобілів у інших країнах та надання копій сертифікатів типу/сертифікатів відповідності колісного транспортного засобу (далі – Сертифікат) на автомобілі TM HYUNDAI, незалежно від їх року випуску. Серед заявок багато машин, вироблених у період 2001-2015 рр., а також автомобілі, що було придбано з інших ринків у неробочому або післяаварійному стані, такі, що працюють на газобалонному обладнанні, т.п.

Документ, що запитують офіційні органи країн Євросоюзу (Certificate of Conformity, COC) виробником Hyundai Motor Company на автомобілі, виготовлені для України, НЕ ВИДАВАВСЯ, зважаючи на відмінності законодавства країн Євросоюзу та України. Виходячи з цього, отримання дубліката Certificate of Conformity неможливо.

Автомобілі, виготовленні для України, відповідають вимогам законодавства України. Деякі вимоги, які потребують підтвердження в країнах Євросоюзу, не регламентуються законодавством України і ніяким чином не можуть бути підтверджені в країнах Євросоюзу. Також, деякі нормативи відрізняються від вимог країн Євросоюзу (наприклад, діюча в Україні до 2025 року норма емісії Євро-5, в той час яке мінімально дозволена європейська норма Євро-6 діє в країнах Євросоюзу з 2015 року).

Документом, що підтверджує відповідність автомобіля на відповідальність нормам та вимогам законодавства України, є Сертифікат Відповідності, що введено українським законодавством наприкінці 2017 року. Даний документ з позначенням номера кузова видається в пакеті документів для реєстрації автомобіля в сервісних центрах МВС України (МРЕВ).

Це єдиний документ, який, з обмеженнями щодо термінів його першої видачі, може продублювати ТОВ «Хюндай Мотор Україна».

Просимо взяти до уваги, що такі Сертифікати Відповідності мають строк зберігання 5 років з дати їх видачі (Наказ Міністерства юстиції України від 12.04.2012 № 578/5 «Про затвердження Переліку типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших юридичних осіб, із зазначенням строків зберігання документів»).

Отже, станом на 01.01.2024, на автомобілі по 2018 рік випуску включно - Сертифікати фізично відсутні в базі, в зв’язку з чим працівники компанії не в змозі задовольнити Ваше прохання.

Просимо з розумінням поставитися до даної ситуації.

ТОВ «Хюндай Мотор Україна» не може гарантувати, що наданий документ буде корисним під час перереєстрації Вашого автомобіля та території будь якої іншої країни.

Сертифікати наявні на автомобілі з 2019 року випуску однак лише на ті автомобілі, які були офіційно завезені ТОВ «Хюндай Мотор Україна» на територію України.

Просимо взяти до уваги, що всі наявні Сертифікати видавалися за нормами українського законодавства лише українською мовою. ТОВ «Хюндай Мотор Україна»  НЕ здійснює їх переклад на інші мови та НЕ вправі надавати будь-які інші форми, окрім існуючих в Реєстрі.

Копію може бути надано в електронному вигляді на контактну поштову адресу заявника.

В зв’язку з вищеозначеним, до розгляду приймаються заявки:

  1. Лише на автомобілі Hyundai починаючи з 2019 року випуску
  2. Офіційно завезені на території України ТОВ «Хюндай Мотор Україна»

Для подачі заявки на отримання копії Сертифікату Відповідності, будь-ласка вкажіть наступну інформацію:

  • рік випуску авто (лише починаючи з 2019) 
  • ідентифікаційний номер транспортного засобу (VIN)
  • контактні дані для зворотного зв’язку (ПІБ, email)  

 

Дякуємо, що обираєте бренд HYUNDAI та вдячні кожному за розуміння!

 

Зв'язатися з нами

Зв'язатися з нами