На модельну лінійку Hyundai i30 встановлені вигідні ціни


Яскравий і динамічний хетчбек Hyundai i30 пропонується в Україні у п’яти комплектаціях, з двома бензиновими двигунами (1.4 та 1.6 літрів) і коробками передач (механічною та автоматичною) на вибір. Спеціальні ціни на цю модель стартують від 396 100 гривень.

Елегантний та вишуканий Hyundai i30 Fastback в Україні доступний у комплектаціях Style та Premium з бензиновим 1.4 літровим турбомотором і роботизованою трансмісією. Спеціальні ціни на цю модель починаються з 556 100 гривень.

 

Практичний і стильний універсал Hyundai i30 Wagon можна придбати у комплектаціях Comfort, Style та Premium із 1.6-літровим бензиновим мотором, який працює в парі з 6-ступінчастими механічною або автоматичною коробкою передач. Спеціальні ціни по цій моделі починаються з 422 700 гривень.

 

Поспішайте! Кількість акційних автомобілів обмежена.

* Пропозиція діє до 31 січня 2020 року в усій дилерській мережі ТОВ "Хюндай Мотор Україна". Ціни вказані на моделі 2019 року виробництва з урахуванням ПДВ станом на 23.01.2020 року. Продавець залишає за собою право змінювати ціни на автомобілі без попереднього повідомлення.

 

Компанія ТOВ "Хюндай Мотор Україна" - офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.