5 пунктів перевірки б/у машини перед покупкою

 

Купівля автомобіля – одна з найважливіших статей витрат, що включаються до сімейного бюджету. У зв'язку з тим, що заміна автомобіля потребує великих фінансових коштів, робити це слід обережно. Дізнайтеся 5 способів перевірити автомобіль перед покупкою.

Пункт 1: кузов автомобіля

Стан лакофарбового покриття є дуже важливим індикатором того, що ваш автомобіль міг побувати в аварії в минулому. Будь-яка нерівність може свідчити про спробу водія приховати цей факт. Де-не-де можуть бути плями, що свідчать про дорожньо-транспортну пригоду. Визначити вторинне лакофарбове покриття можна, уважно оглянувши порожнини та важкодоступні місця, наприклад під ущільнювачами. Післяпродажне фарбування зазвичай закінчується у цих місцях раптово.

Пункт 2: порядок під капотом

У той час як чистота двигуна та інших компонентів під капотом здається бажаною, надмірне очищення деяких деталей може свідчити про спробу замаскувати дефекти та витоків. Це особливо можливо, якщо це було зроблено вибірково на окремих компонентах. Наприклад: двигун настільки очищений, що відполіровано. Така ситуація може свідчити про спробу приховати місця протікання. Діагностика автомобіля Хюндай Львів "Арія Моторс", проведена у професійній майстерні, дозволить виявити набагато більшу кількість несправностей, які покупець може не помітити.

Пункт 3: сліди розбирання

Подекуди всередині автомобіля іноді можна побачити спроби розібрати деякі вузли або замінити їх. Це особливо помітно у разі запресованих рам та гвинтів, закритих заглушками. Зазвичай у ньому залишаються сліди підриву.

Пункт 4: стан скла

Ви можете дізнатися, чи є скла оригінальними або з одного набору, порівнявши їх серійні номери. Якщо скло було замінено, варто з'ясувати, чому.

Пункт 5: тест-драйв

Зверніть увагу на шуми, що видаються двигуном та вихлопною системою під час тест-драйву. Також варто звернути увагу на те, чи не провертається при гальмуванні та розгоні залишене без зчеплення кермо, і автомобіль тримає колію.

Автосервіс Хюндай Львів - діагностика вживаного авто перед покупкою

Автосервіс Хюндай Львів "Арія Моторс" пропонує послуги діагностики б/у автомобіля перед купівлею. Для запису на огляд телефонуйте за номером 0800 209 272. Наша адреса: Львів, вул. Городоцька, 306.