Компанія «Хюндай Мотор Україна» стала партнером Шостої Міжнародної велогонки Race Horizon Park-2017


26-28 травня у Києві відбудеться Шоста Міжнародна велогонка Race Horizon Park-2017, у якій візьмуть участь 29 команд з різних країн світу. Компанія «Хюндай Мотор Україна», офіційний дистриб’ютор автомобілів марки Hyundai, виступить у якості партнера велогонки.

У цьому році у рамках Шостої Міжнародної велогонки Race Horizon Park-2017 відбуватимуться три окремих етапи змагань чоловічих гонок та два - жіночих. у п’ятницю, 26 травня, стартуватиме чоловіча міжнародна групова велогонка на шосе «Horizon Park – Race for Peace» категорії 1.2, маршрут якої протяжністю 160 км (10 кіл) буде проходити у районі смт. Чабани.
У суботу, 27 травня, у День Києва відбудуться дві велогонки: чоловіча «Horizon Park Race Maidan» (протяжність 154 км, 8 кіл) та жіноча «Horizon Park Women Challenge» (протяжність 96 км, 5 кіл). Обидві велогонки проходитимуть за одним і тим самим маршрутом – від вул. Хрещатик до вул. Щербакова та назад. А у неділю, 28 травня, чоловічі команди візьмуть участь у гонці «Horizon Park Classic», маршрут якої пролягатиме в районі Протасового яру (протяжність маршруту – 96 км, 12 кіл). Жіночі команди цього дня змагатимуться за перемогу у «VR Women ITT» (гонка з роздільним стартом) у Вишгороді на маршруті протяжністю 28,8 км.

«Завжди цікаво спостерігати за спортивними досягненнями, але ще більш важливо робити власний внесок в їх розвиток. Для «Хюндай Мотор Україна» спорт - це інвестиція в майбутнє, можливість долучитися до культу здоров’я та прогресу. На фоні зростаючої зацікавленості українців спортом та питаннями екології велосипедний рух у нашій країні набирає максимальних обертів. Тож дуже хочеться, щоб професійний велоспорт прогресував і далі, а діти, молоді люди та навіть цілі сім’ї сідали на велосипеди та відкривали для себе нові маршрути і цікаві пригоди», - говорить Тарас Лопачак, директор по маркетингу компанії «Хюндай Мотор Україна».

Запрошуємо усіх шанувальників велоспорту та здорового способу життя долучитися до спортивного свята та розділити з нами радість перемог!

РОЗКЛАД ЗМАГАНЬ:

26 травня 2017 року
«Horizon Park – Race for Peace» (чоловіки)

Старт - 11:00 
Фініш - 14:30
27 травня 2017 року
«Horizon Park Race Maidan» (чоловіки)
Старт - 09:00 
Фініш - 12:30
«Horizon Park Women Challenge» (жінки)
Старт - 13:00 
Фініш - 14:30
28 травня 2017 року
«Horizon Park Classic» (чоловіки)
Старт - 09:00 
Фініш - 14:00
«VR Women ITT» (жінки)
Старт - 11:00 
Фініш - 12:00

Компанія «Хюндай Мотор Україна» стала партнером Шостої Міжнародної велогонки Race Horizon Park-2017 | Хюндай Мотор Україна - фото 6

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» – офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.