Покращена продуктивність, підвищена ефективність, зменшені викиди

Трансмісія автомобілів Hyundai | Хюндай Мотор Україна - фото 8

З моменту, коли Hyundai Motor розробила свій перший двигун, пройшло більше двох десятків років. Зараз компанія – один з лідерів у виробництві двигунів у світі. Hyundai Motor сфокусувала свої інженерні та дизайнерські зусилля на виробництві моторів, які здатні досягти високої ефективності у повсякденному використанні.

Незважаючи на те, що характеристики продуктивності є важливими, Hyundai Motor намагається створити бездоганний баланс між потужністю і ефективністю, та особливим відношенням до оточуючого середовища. Ми старанно працюємо над створенням більш потужних, ефективних та екологічно чистих силових агрегатів.

Двигун

Двигун серії Tau

5.0 V8 GDi бензиновий двигун

Відзначений премією "10 найкращих двигунів США" по версії Ward's, мотор серії Tau був розроблений винятково зусиллями інженерів Hyundai Motor. Цей мотор є кульмінацією технологічного розвитку компанії.
Трансмісія автомобілів Hyundai | Хюндай Мотор Україна - фото 10

Трансмісія

Трансмісія автомобілів Hyundai | Хюндай Мотор Україна - фото 17

8-швидкісна автоматична задньопривідна коробка передач

Ми – перший у світі автовиробник, що розробив цю передову технологію. У порівнянні з 6-диапазонною трансмісією, 8-швидкісна автоматична коробка передач, поєднана з заднім приводом, забезпечує ліпшу економію пального та потужність, у той же час відрізняючись полегшеною масою та компактним розміром.

Трансмісія автомобілів Hyundai | Хюндай Мотор Україна - фото 18

7-швидкісна коробка передач із подвійним зчепленням

7-ступінчаста роботизована трансмісія з подвійним зчепленням від Hyundai забезпечує відчутну паливну економічність та сприяє зменшенню шкідливих викидів, водночас підвищуючи продуктивність та динаміку автомобіля.