Hyundai Kona: названо дату світової прем’єри моделі


У вівторок, 13 червня 2017 року, компанія Hyundai Motor проведе світову прем’єру своєї нової моделі – субкомпактного кросовера Kona. Цей автомобіль стане черговим представником сімейства позашляховиків Hyundai поряд з такими популярними на європейському ринку моделями як Creta, Tucson, Santa Fe та Grand Santa Fe.

Сьогодні компанія Hyundai Motor оголосила дату презентації нового кросовера Kona, створеного спеціально для європейського ринку. Світовий дебют моделі відбудеться 13 червня 2017 року у центрі Hyundai Motorstudio, що нещодавно відкрив свої двері у Кояні, місті-супутнику Сеулу, столиці Південної Кореї.

Hyundai Kona: названо дату світової прем’єри моделі | Хюндай Мотор Україна - фото 6

Компанія Hyundai Motor розповсюдила нові фото та відео моделі, на яких можна побачити особливості дизайну передньої частини автомобіля: шестикутна решітка радіатора Cascading Grille, світлодіодні фари головного світла та розташовані над ними вузькі денні ходові вогні, що посилюють візуальне враження. Розділені фари на передній частині підкреслюють впевнений, прогресивний вигляд автомобіля з витонченими та гострими формами. Також фотографії та відео дають відповідь на те, якими будуть профіль та задня частина кросовера, які виконані у динамічному стилі, а стильні задні ліхтарі зі світлодіодною оптикою доповнюють впевнений образ моделі.

Окрім прогресивного дизайну екстер’єру, нові фото та відео розкрили одну унікальну особливість інтер’єру кросовера – проекційний дисплей, що висувається над панеллю приладів та надає водію усю необхідну інформацію про режим руху. Таким чином, Kona стане першою серійною моделлю Hyundai, у якої з’явиться Head-Up дисплей.

Вивід на ринок абсолютно нового позашляховика Kona стане важливим кроком Hyundai Motor на шляху до реалізації однієї з головних стратегічних цілей компанії – стати азіатським брендом №1 на автомобільному ринку Європи до 2021 року. Ця стратегія передбачає виробництво 30 нових моделей та модифікацій, які відповідають високим вимогам європейських покупців.

Під час розробки Kona інженери Hyundai Motor зробили акцент на поліпшені динамічних характеристик автомобіля, що відповідає намірам компанії встановити нові стандарти продуктивності для кросоверів B-SUV сегменту. Kona має самий просторий у класі салон та інноваційні дизайнерські рішення, які відображають бачення компанії щодо модельної лінійки позашляховиків нового покоління.

Наразі модельний ряд позашляховиків Hyundai в Україні представлено чотирма моделями: Creta, Tucson, Santa Fe и Grand Santa Fe. Детальніше з комплектаціями та цінами на ці моделі можна ознайомитися на офіційному сайті компанії-дистриб’ютора «Хюндай Мотор Україна» - https://hyundai.com.ua/.

Окрім того, автомобілі Hyundai можна придбати в кредит на найвигідніших на ринку України умовах. Більш детально про кредитну програму Hyundai Finance можна дізнатися за посиланням - https://hyundai.com.ua/hyundai-finance.

Hyundai Kona: названо дату світової прем’єри моделі | Хюндай Мотор Україна - фото 7

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» – офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.