Автомобілі Hyundai візьмуть участь у Фестивалі New Cars Fest-2017


З 17 по 18 червня 2017 року в рамках Фестивалю New Cars Fest-2017, який відбудеться на території Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ) у Києві, компанія «Хюндай Мотор Україна», офіційний дистриб’ютор автомобілів марки Hyundai, представить відвідувачам найбільш популярні моделі, включаючи інноваційні автомобілі IONIQ Hybrid та IONIQ Electric. Також гості Фестивалю матимуть змогу здійснити тест-драйв автомобілів Hyundai, взяти участь в конкурсах та виграти цінні призи.

Автомобілі Hyundai будуть представлено у чотирьох зонах Фестивалю. В зоні «Автомобіль року в Україні-2017» відвідувачі зможуть побачити переможця у номінації «Співвідношення ціна/якість» - модель седану Elantra.

Увагу шанувальників екологічного транспорту, безсумнівно, приверне експозиція Hyundai в зоні електромобілів – тут на загальний огляд будуть виставлені інноваційні автомобілі IONIQ Hybrid та IONIQ Electric, офіційні продажі яких в Україні стартували у минулий понеділок.

Відвідавши бізнес-зону, учасники заходу зможуть ближче познайомитися з чотирма популярними моделями бренду – Accent нового покоління, елегантна Elantra, потужні кросовери Creta та Tucson. Також відвідувачам Фестивалю буде надана можливість здійснити тест-драйв цих моделей у спеціально організованій зоні. Для цього потрібно попередньо зареєструватися на сайті - http://fest.newcars.ua/.

Ще одна приємна новина – під час розважальної програми гости Фестивалю матимуть змогу взяти участь у веселих конкурсах та виграти цінні призи від компанії «Хюндай Мотор Україна».

Будемо раді бачити Вас на Фестивалі!

Адреса: м. Київ, пр-т. Академіка Глушкова, 1.

Час роботи: з 11:00 до 20:00.

Автомобілі Hyundai візьмуть участь у Фестивалі New Cars Fest-2017 | Хюндай Мотор Україна - фото 6  

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» – офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.