Компанія «Хюндай Мотор Україна» - партнер благодійної акції «Кураж Базар. Благодійний»


17-18 червня 2017 року у Києві на території Арт-заводу «Платформа» відбудеться щорічна благодійна акція «Кураж Базар. Благодійний», партнером якої виступить компанія «Хюндай Мотор Україна». Під час заходу у спеціально організованій зоні відвідувачі познайомляться з інноваційним автомобілем Hyundai IONIQ Hybrid, а також матимуть змогу взяти участь в інтерактивному конкурсі та виграти цінний приз.

Третій рік поспіль організатори заходу «Кураж Базар» проводять благодійну акцію, мета якої – зібрати кошти для допомоги дітям, які мають проблеми зі здоров’ям. У цьому році організатори акції присвятили її соціалізації дітей з інвалідністю. Зібрані під час заходу гроші будуть спрямовані для надання фінансової допомоги таборам для дітей з комплексними порушеннями та для дітей з проблемами слуху.

17 и 18 червня на благодійному Кураж Базарі буде облаштований великий ігровий майданчик, де діти з різними інтересами, уподобаннями, проблемами та без них зможуть грати один з одним незалежно від діагнозу та соціального статусу. А дорослі гості заходу матимуть змогу придбати різноманітні речі на влаштованій у одному з павільйонів Арт-заводу барахолці, а також відпочити у різних розважальних зонах.

Компанія «Хюндай Мотор Україна» - партнер благодійної акції «Кураж Базар. Благодійний» | Хюндай Мотор Україна - фото 6

В спеціально організованій за сприянням компанії «Хюндай Мотор Україна» зоні відвідувачі заходу зможуть ближче познайомитися з інноваційною моделлю Hyundai IONIQ Hybrid, одним з представників сімейства екологічних автомобілів IONIQ, продажі якого в Україні стартували цього понеділка. Усі, хто відвідає зону Hyundai на «Кураж Базар. Благодійний», матимуть змогу взяти участь в інтерактивному конкурсі, головним призом якого стануть окуляри віртуальної реальності Samsung Gear VR.

Зауважимо, що компанія «Хюндай Мотор Україна» вже не вперше бере участь у благодійних заходах, організованих в рамках «Кураж Базар». Так, у травні 2017 року у спеціально облаштованій зоні Hyundai на загальний огляд був виставлений електромобіль IONIQ Electric, який став справжнім шоу-стоппером заходу та привернув увагу багатьох відвідувачів.

Запрошуємо Вас приєднатися до благодійної акції та допомогти дітям з особливими потребами!

Адреса: м. Київ, вул. Біломорська, 1-а.

Час роботи: 17 червня – з 11:00 до 02:00 
                          18 червня - з 11:00 до 23:00.

Компанія «Хюндай Мотор Україна» - партнер благодійної акції «Кураж Базар. Благодійний» | Хюндай Мотор Україна - фото 7

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» – офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.