В Україні стартують продажі динамічного седану Hyundai Elantra Sport


З 22 лютого 2017 року в усій дилерській мережі ТОВ «Хюндай Мотор Україна» відкрито продажі спортивної версії седану Hyundai Elantra Sport. Стартова ціна лімітованої модифікації складає 793 400 гривень.

Компанія «Хюндай Мотор Україна», офіціальний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI , об’являє про початок продажів нової версії седану Hyundai Elantra Sport. Модель буде представлена в Україні обмеженою серією.

Дизайн та опції. На відміну від вже знайомої українським покупцям моделі, яка у лютому 2017 року здобула перемогу у рейтингу «Автомобіль року в Україні» у категорії «Співвідношення ціна/якість», спортивна модифікація Elantra має передній та задній бампери спортивної форми, інтегровані у передній бампер світлодіодні денні ходові вогні, логотип «Turbo» на решітці радіатора, додаткові повітропроводи та дифузор на задньому бампері, здвоєні вихлопні труби з нержавіючої сталі, 17-дюймові легкосплавні колісні диски оригінального дизайну.

В Україні стартують продажі динамічного седану Hyundai Elantra Sport | Хюндай Мотор Україна - фото 6  

В перелік обладнання моделі незалежно від модифікації включені наступні опції:

  • сім подушок безпеки (включаючи подушку безпеки для колін водія),
  • система моніторингу «сліпих зон» BSD (Blind Spot Detection),
  • шкіряні крісла з логотипом «Sport»,
  • електропривод поперекового упора сидіння водія,
  • підрульові перемикачі передач (тільки для роботизованої КПП),
  • вибір режиму водіння DRIVE MODE SELECT,
  • люк з електроприводом,
  • акустика INFINITI,
  • додатковий підсилювач, сабвуфер та центральний динамік,
  • металізована обробка порогів Deluxe,

та інші.

Технічні характеристики. Elantra Sport обладнана 1.6 літровим бензиновим турбодвигуном Gamma T-GDi, потужність якого складає 200 кінських сил, а максимальний крутний момент – 265 Н·м. Силовий агрегат моделі взаємодіє з 6-ступінчастою механічною або 7-діапазонною роботизованою коробкою передач. Розгін від 0 до 100 км/год для модифікації з «механікою» займає 8 секунд, а для версії з «роботом» - 7.7 секунд. Витрати палива в комбінованому режимі для версії з механічною КПП складає 7.7 л/100 км, а для модифікації з роботизованою КПП – 7.2 л/100 км.

В Україні стартують продажі динамічного седану Hyundai Elantra Sport | Хюндай Мотор Україна - фото 7  

Інженери Hyundai посилили гальма Elantra Sport та модернізували іі підвіску, встановивши спортивні пружини та амортизатори, що позитивним чином позначилося на керованості автомобілем на високих швидкостях.

Ціни. В Україні Hyundai Elantra Sport доступна в одній комплектації з двома коробками передач на вибір. Автомобіль, оснащений 6-ступінчастою механічною трансмісією, коштує 793 400 гривень, а версія з 7-швидкісною роботизованою коробкою передач з подвійним зчепленням – 837 300 гривень. Кількість автомобілів – обмежена.

В Україні стартують продажі динамічного седану Hyundai Elantra Sport | Хюндай Мотор Україна - фото 8  

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» – офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.