Автомобілі Hyundai IONIQ Electric та Hybrid візьмуть участь у EcoDriveShow-2017


24 вересня 2017 року центрі Києва відбудеться масове шоу електричного транспорту EcoDriveShow-2017, в рамках якого будуть представлені різні засоби пересування на електротязі - від самокатів до електромобілів, а також зарядна інфраструктура. Компанія «Хюндай Мотор Україна», офіційний дистриб'ютор автомобілів марки Hyundai, представить на цьому заході дві інноваційні моделі - IONIQ Electric і Hybrid.

Кияни та гості столиці, які відвідають стенд Hyundai на EcoDriveShow-2017, зможуть ознайомитися з інноваційними моделями - електромобілем IONIQ Electric і автомобілем з гібридною трансмісією IONIQ Hybrid, отримати інформацію про ціни і комплектації, зробити фото на стенді, а також взяти участь в інтерактивному розіграші і отримати призи від компанії «Хюндай Мотор Україна».

Автомобілі Hyundai IONIQ Electric та Hybrid візьмуть участь у EcoDriveShow-2017 | Хюндай Мотор Україна - фото 6

Hyundai IONIQ Electric - перший в історії компанії серійний, повністю електричний автомобіль з видатною економічністю. Полімерна літій-іонна батарея ємністю 28 Квт·год, встановлена в електромобілі, забезпечує запас ходу на одній зарядці близько 280 км. Стійка їзда, високий рівень безпеки та ефективна економія енергії забезпечується завдяки використанню в конструкції кузова алюмінію і високоміцної сталі. IONIQ Electric забезпечує нульові викиди, потужну динаміку і повну свободу пересування кожен день.

Hyundai IONIQ Hybrid - новий стандарт прогресивної гібридної технології, що поєднує кращу в класі паливну економічність і задоволення від водіння, унікальне поєднання, не притаманне досі гібридним автомобілям. Оптимально налаштована комбінація ефективного бензинового двигуна 1.6 GDi Kappa з циклом Аткінсона, електричного мотора і полімерної літій-іонної батареї робить їзду стійкою та економічною. Чуйна 6-швидкісна роботизована трансмісія з двома зчепленнями забезпечує більш швидкі і точні перемикання передач. Застосування високоміцної сталі і легкого алюмінію в конструкції кузова і шасі дозволили зробити IONIQ міцним, легким, швидким і безпечним.

Автомобілі Hyundai також візьмуть участь у встановленні рекорду України з найбільшої кількості електромобілів в одному місці.

Відвідати стенд компанії «Хюндай Мотор Україна» і отримати більш детальну інформацію про новинки можна за адресою: м Київ, вул. Хрещатик.

Дата проведення заходу: 24 вересня 2017 року

Час роботи: з 12:00 до 17:00.

Будемо раді бачити Вас на стенді компанії «Хюндай Мотор Україна»!

Компанія OOO «Хюндай Мотор Україна»– офіційний імпортер автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.