Дизайн Hyundai i30 нового покоління відмітили нагородою iF Design


Четвертий раз поспіль компанія Hyundai Motor отримала нагороду iF Design – у цьому році жури конкурсу визнало найкращім дизайн моделі Hyundai i30 нового покоління у категорії «Автомобільний продукт». Раніше цієї нагороди удостоювалися моделі Genesis (2014 р.), i20 (2015 р.), Tucson та Elantra (2016 р.).

Судді конкурсу iF Design відмітили новий i30 за чіткі та вивірені лінії, вишукані поверхні та рельєфний кузов, які у поєднанні створюють універсальний та впевнений вигляд.

«Ми дійсно пишаємося, що Hyundai i30 нового покоління отримав цю визначну нагороду iF Design в області дизайну. Це визнання зусиль та ентузіазму нашої команди дизайнерів, які прагнуть створити найкращі з точки зору дизайну та якості автомобілі для шанувальників марки Hyundai. А те, що Hyundai Motor удостоюється цієї високої нагороди четвертий раз поспіль, підтверджує, що ми на вірному шляху», - коментує шеф-дизайнер Hyundai Motor Group Пітер Шрайер.

Новий i30 уособлює подальший розвиток дизайнерської стратегії Hyundai Motor, який відображається в екстер’єрі та інтер’єрі моделі. Особливий акцент зроблено на новій решітки радіатора Cascading Grille, яка стане фірмовим елементом усіх нових моделей Hyundai. Радіаторна решітка доповнюється вузькими фарами головного світла, які передають енергійний та спортивний характер автомобіля.

Перемоги в конкурсі iF Design, який проводиться вже більше 60 років, вважаються найвищим визнанням дизайнерської майстерності у всьому світі. Міжнародний дизайнерський форум iF International Forum Design GmbH присуджує нагороди за видатний дизайн у різних категоріях та номінаціях.

Дизайн Hyundai i30 нового покоління відмітили нагородою iF Design | Хюндай Мотор Україна - фото 6

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» – офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.