Потрійна прем’єра Hyundai Motor у Франкфурті


На міжнародному автосалоні у Франкфурті компанія Hyundai Motor представила перший серійний спорткар i30N, стильне п'ятидверне купе i30 Fastback і новий субкомпактний кросовер KONA. Усі моделі розроблялися спеціально для європейського ринку і відповідають найвищим запитам європейських покупців.

«На прикладі новітніх моделей Hyundai i30 N, i30 Fastback і KONA ми з гордістю демонструємо у Франкфурті наші інноваційні технології, засновані на потребах наших клієнтів. Розширення нашої великої продуктової лінійки в поєднанні з цифровими і інтелектуальними послугами дозволить скорегувати емоційне сприйняття нашого бренду і зробити його привабливим для нових груп клієнтів»,- заявив під час презентації Томас Шмід, Головний операційний директор Hyundai Motor Europe.

Hyundai Kona: міський позашляховик для активних людей

Новий кросовер Kona є автомобілем з прогресивним дизайном, преміальними функціями і останніми розробками в області безпеки. Сміливий і сучасний вигляд моделі Kona надають подвійні світлодіодні фари, двоколірний дах та 10 кольорів забарвлення кузова. Цей новий кросовер поєднує в собі новітні силові агрегати Hyundai, роботизовану коробку передач 7DCT і опціональний повний привід. Hyundai Kona відповідає образу життя сучасних міських клієнтів.

Потрійна прем’єра Hyundai Motor у Франкфурті | Хюндай Мотор Україна - фото 6

Hyundai i30 Fastback: вишукана елегантність

Hyundai Motor входить на ринок автомобілів компактного класу з преміальним, класичним п'ятидверним купе i30 Fastback. Ця модель відрізняється спортивним виглядом, оснащується новітніми технологіями Hyundai SmartSense в області активної безпеки і систем допомоги водієві. i30 Fastback може оснащуватися двома турбованими бензиновими двигунами, які використовуються також на новому поколінні Hyundai i30.

Потрійна прем’єра Hyundai Motor у Франкфурті | Хюндай Мотор Україна - фото 7

Hyundai i30N: перший серійний спорткар

Перший спортивний серійний автомобіль Hyundai i30N був створений на платформі i30, його покликання - доставити водієві максимум задоволення від щоденного водіння як в міських умовах, так і на трасі або спортивному треку. i30N комплектується 2-літровим бензиновим турбодвигуном у двох варіантах потужності: 250 к.с. і 353 Н·м крутного моменту в стандартній комплектації і 275 к.с. і 378 Н·м у виконанні Performance. Модифікація з 250-сильним мотором розганяється до 100 км/год за 6.4 секунди, а версія з 275-сильним агрегатом - за 6.1 секунди. Спортивні характеристики i30N задають нові стандарти в класі, коли справа стосується гнучкості і універсальності налаштувань.

Потрійна прем’єра Hyundai Motor у Франкфурті | Хюндай Мотор Україна - фото 8

Майбутнє технологій від Hyundai

Відвідувачі автосалону змогли дізнатися, яким Hyundai бачить майбутнє технологій і трансмісій.

Компанія представила лінійку силових агрегатів нового покоління Smart Stream, продемонструвавши 1,6-літровий двигун T-GDi Smart Stream, який поєднується з 8-ступінчастою роботизованою трансмісією з подвійним зчепленням Smart Stream. Новий двигун використовує безліч сучасних технологій, включаючи «Систему змінної тривалості відкриття клапана» (CVVD), яка оптимізує роботу газорозподільного механізму для істотного підвищення продуктивності і економії палива, а також для скорочення викидів. Завдяки більш швидким і плавним змінам передач, ніж його попередник, 8-швидкісна трансмісія DCT Smart Stream також сприяє зниженню витрат палива. Hyundai Motor планує протягом наступних років вводити в експлуатацію більш потужні силові агрегати Smart Stream.

Відвідувачі також мали змогу побачити всю лінійку IONIQ, включаючи заряджає гібрид IONIQ Plug-in Hybrid, IONIQ Hybrid і IONIQ Electric. IONIQ - перший в світі автомобіль з трьома електрифікованими силовими агрегатами, який є втіленням концепції електричної мобільності.

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» – офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.