«Хюндай Мотор Україна» вітає скасування ПДВ та акцизного збору при імпорті електромобілів


7 грудня 2017 року Верховна Рада України прийняла поправки до Податкового кодексу, що стосуються скасування податку на додану вартість (ПДВ) та акцизу на операції з ввезення електромобілів до 1 січня 2019 року. Компанія «Хюндай Мотор Україна», офіційний дистриб'ютор автомобілів марки Hyundai, вітає рішення парламентарів і сподівається, що прийняті норми сприятимуть подальшому розвитку сегмента електромобілів українського ринку, на якому компанія має свого представника - інноваційний електрокар Hyundai IONIQ Electric.

«Ми, як одна з компаній-дистриб'юторів, які офіційно ввозять в Україну електромобілі, вітаємо рішення Верховної Ради щодо скасування ПДВ та акцизу при ввезенні електрокарів. Оскільки даний законопроект був прийнятий відносно нещодавно, у нас не було часу порахувати, наскільки точно знизяться ціни на електромобілі Hyundai, але вже скоро ці цифри у нас будуть, і ми їх оприлюднимо. Сподіваюся, нові ціни на наші «зелені» моделі привернуть увагу потенційних покупців, які зацікавлені в придбанні нових, забезпечених гарантією і якісним сервісом, електромобілів», - коментує Геннадій Четверухін, генеральний директор компанії «Хюндай Мотор Україна».

За його словами, прийнятий парламентаріями законопроект сприятиме подальшому розвитку сегмента електромобілів українського ринку, на якому компанія має свого представника - інноваційний електрокар Hyundai IONIQ Electric.

«Вже в наступному році ми розглянемо можливість виведення на український ринок нашого першого повністю електричного кросовера Kona. Стратегією розвитку Hyundai Motor передбачено виробництво до 2022 року 22 еко-мобілів з різними типами трансмісій. Виведення на ринок України кожної нової «зеленої» моделі - наш пріоритет, але все буде залежати від економічних умов», - уточнює Геннадій Четверухін.

Нагадаємо, що продажі інноваційних автомобілів IONIQ Electric в офіційній дилерській мережі Hyundai в Україні почалися в червні 2017 року.

Hyundai IONIQ Electric - перший в історії компанії серійний, повністю електричний автомобіль з видатною продуктивністю і економічністю. Полімерна літій-іонна батарея місткістю 28 кВт·год, встановлена в електромобілі, забезпечує запас ходу на одній зарядці до 280 км. Стійка їзда, високий рівень безпеки та ефективна економія енергії забезпечується завдяки використанню в конструкції кузова алюмінію і високоміцної сталі. IONIQ Electric забезпечує нульові викиди, потужну динаміку і повну свободу пересування кожен день.

Українським покупцям IONIQ Electric доступний в трьох комплектаціях: Comfort, Premium і TOP. У комплектації Comfort у електромобіля - 7 подушок безпеки, системи ABS, ESC, HAC, клімат-контроль, круїз-контроль, камера заднього виду, датчик світла і інше обладнання. Покупці електрокара в комплектації Premium додатково отримають такі опції: підігрів передніх сидінь і керма, системи обігріву батареї і адаптації теплового насоса, порт бездротової зарядки для смартфонів і інші. А в комплектації TOP автомобіль додатково оснащений системами стеження за дорожньою розміткою, моніторингу «сліпих» зон і автономного екстреного гальмування, вентиляцією передніх сидінь, підігрівом задніх сидінь, інтелектуальним круїз-контролем, світлодіодними фарами головного світла і іншими корисними опціями.

Автомобілі Hyundai IONIQ Electric можна придбати на найвигідніших на ринку України умовах. Більш детально про кредитну програму Hyundai Finance можна дізнатися за посиланням - https://hyundai.com.ua/hyundai-finance.

«Хюндай Мотор Україна» вітає скасування ПДВ та акцизного збору при імпорті електромобілів | Хюндай Мотор Україна - фото 6

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.