З підключенням водіння змінюється.

До, під час і після поїздки на вашому Hyundai, Bluelink підтримує зв’язок з вашим автомобілем. Цілий набір послуг був розроблений, щоб зробити водіння безпечнішим, простішим і цікавішим. Вони доступні через додаток Bluelink для смартфона та на сенсорному дисплеї вашого Hyundai.

До поїздки.

З додатком Bluelink легкість і радість від водіння Hyundai починається ще до того, як ви сідаєте в автомобіль. Додаток комунікує з вашим Hyundai, збирає дані про стан, надсилає ваш маршрут або вмикає клімат-контроль, якщо ви їздите на електричній автівці.
 1. Bluelink® Підключення | Хюндай Мотор Україна - фото 9

  Переконайтеся, що ваш Hyundai готовий.

  Відкрийте застосунок, щоб перевірити залишок пального (або заряду в батареї, якщо ви керуєте електричним автомобілем Hyundai).
 2. Bluelink® Підключення | Хюндай Мотор Україна - фото 10

  Переконайтеся, що ви готові вирушати.

  Застосунок Bluelink дозволяє без поспіху спланувати маршрут, а потім просто надіслати його до навігаційної системи вашого автомобіля.
 3. Bluelink® Підключення | Хюндай Мотор Україна - фото 11

  Створіть комфорт.

  Ввімкніть клімат-контроль заздалегідь, щоб нагріти салон автомобіля взимку або охолодити його перед поїздкою влітку (доступно лише для електричних автомобілів Hyundai).

  Під час поїздки.

  Hyundai Bluelink® Connected Car Services робить водіння легшим і кращим, не відволікаючи вас від дороги. Ви навіть можете використовувати голосове керування для навігації та розваг, щоб ваші руки завжди залишалися на кермі.
  Bluelink® Підключення | Хюндай Мотор Україна - фото 14

  Онлайн-навігація.

  Насолоджуйтесь сучасною онлайн-навігацією Hyundai. Це забезпечує найкраще прогнозування трафіку та високу точність розрахунку часу прибуття.
  Bluelink® Підключення | Хюндай Мотор Україна - фото 15

  Знаходьте дорогою все, що вам треба.

  Онлайн послуги Hyundai допоможуть знайти вам заправні та зарядні станції, місця для паркування, ресторани та інші пункти призначення.
  Bluelink® Підключення | Хюндай Мотор Україна - фото 16

  Контролюйте автівку за допомогою голосу.

  Просто кажіть коли хочете прокласти маршрут, зателефонувати або послухати музику, не відриваючи рук від керма.
  Bluelink® Підключення | Хюндай Мотор Україна - фото 17

  Під’єднайте свій телефон.

  Хочете скористатися своїм особистим телефоном під час водіння – у нас є саме таке підключення.

  Після поїздки.

  Подорож не закінчується, коли ви припаркуєтесь. Використовуйте Bluelink, щоб продовжити навігацію, якщо до місця призначення треба ще дійти пішки, або знайти свій автомобіль там, де ви його припаркували. І переконайтеся, що ваш автомобіль замкнений і у безпеці, перевіривши його стан у застосунку Bluelink.
  1. Bluelink® Підключення | Хюндай Мотор Україна - фото 20

   Ви закрили свій автомобіль?

   Хіба вам подобається те відчуття, коли не знаєш –закрив чи ні? Тепер ви можете перевірити стан автівки у застосунку Bluelink і заблокувати (або розблокувати) свій Hyundai віддалено.
  2. Bluelink® Підключення | Хюндай Мотор Україна - фото 21

   Довелося далеко запаркуватися?

   Навігація останнього кілометру перенесе маршрут на ваш телефон, якщо ви змушені були припаркуватися до того, як досягли місця призначення.
  3. Bluelink® Підключення | Хюндай Мотор Україна - фото 22

   Не пам'ятаєте, де припаркувалися?

   Застосунок Bluelink запам’ятає та допоможе вам повернутися до вашого Hyundai.

   Дізнайтеся, як оновити інформаційно-розважальне та навігаційне програмне забезпечення.

   Скористайтеся перевагами всіх найновіших функцій, оновлюючи навігаційне та інформаційно-розважальне програмне забезпечення Bluelink® до останньої версії.
   Bluelink® Підключення | Хюндай Мотор Україна - фото 23

   Портал оновлень інформаційно-розважального ПЗ.

   Тут ви можете отримати всю інформацію про оновлення інформаційно-розважального програмного забезпечення та карт.

   Запитання й відповіді

   Дослідити всі можливості підключення Bluelink.

   *Наразі ф-ція Bluelink доступна лише для моделей нова KONA Hybrid, нова KONA Electric та оновлений TUCSON, які оснащені сенсорним екраном 12.3" та вбудованою навігацією.

   **Деякі функції Bluelink можуть бути недоступними в Україні.

   ***Функція голосового керування автомобілем доступна не для всіх моделей Hyundai, недоступна українською мовою і може відрізнятися залежно від моделі. Щоб отримати додаткову інформацію, зверніться до місцевого дилера.

   ****Функція Цифровий ключ «Hyundai Digital Key 2 Touch» доступна не для всіх моделей і комплектацій. Щоб отримати інформацію про наявність цієї ф-ції в конкретній моделі і комплектації, зверніться до місцевого дилера.