Продуктивність

Ефективна продуктивність.

Залежно від ваших уподобань ви можете вибрати один з двох бензинових двигунів: 3-циліндровий об’ємом 1 л (67 к. с., крутний момент 96 Н/м) або 4-циліндровий об’ємом 1,2 л (84 к. с., крутний момент 118 Н/м). Обидва двигуни доступні з двома варіантами коробки передач.

 1. Особливості Hyundai i10 | Хюндай Мотор Україна - фото 8

  1-літровий Mpi бензиновий двигун.

  3-циліндровий бензиновий двигун із багатоточковим уприскуванням палива оснащений системою Idle Stop and Go (ISG) в стандартній комплектації. Система автоматично вимикає двигун, коли автомобіль зупиняється, що економить ваше пальне та зменшує викиди CO2. Комплектується 5-ступеневою автоматичною або механічною коробкою передач.

  Витрати палива (комбінований тестовий цикл) для Hyundai i10 1,0-litre MPi: 4,8- 5,9 л на 100 км. Усі значення WLTP тут.

 1. 1
 1. Особливості Hyundai i10 | Хюндай Мотор Україна - фото 9

  1.2-літровий Mpi бензиновий двигун.

  4-циліндровий бензиновий двигун із багатоточковим уприскуванням палива оснащений системою Idle Stop and Go (ISG) в стандартній комплектації. Система автоматично вимикає двигун, коли автомобіль зупиняється, що зменшує витрати палива та викиди CO2. Комплектується 5-ступеневою автоматичною або механічною коробкою передач.

  Витрати палива (комбінований тестовий цикл) для Hyundai i10 1,2-litre MPi: 5,1- 6,1 л на 100 км. Усі значення WLTP тут.

 1. 1

Роботизована трансмісія.

5-ступенева роботизована ручна трансмісія (АМТ) самостійно перемикає передачі, забезпечуючи легку і невимушену їзду як з автоматичною коробкою передач, але з більш високою ефективністю, завдяки зменшенню ваги та зниженню тертя в порівнянні з традиційною автоматичною коробкою передач.

Особливості Hyundai i10 | Хюндай Мотор Україна - фото 10
Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
 1. Особливості Hyundai i10 | Хюндай Мотор Україна - фото 11

  Ефективніше споживання палива.

  Насолоджуйтесь зниженим споживанням палива завдяки електронно оптимізованим точкам перемикання та високій механічній ефективності. Ефективне перемикання забезпечить максимальну потужність вашому автомобілю.

 2. Особливості Hyundai i10 | Хюндай Мотор Україна - фото 12

  Більше зручності та комфорту.

  Гарно і легко. Зчеплення та перемикання передач виконуються автоматично, що дозволить себе комфортно почувати навіть у заторах.

 3. Особливості Hyundai i10 | Хюндай Мотор Україна - фото 13

  Кермуйте так, як вам подобається.

  Бажаєте самостійно керувати та перемикати передачі? Немає проблем, режим ручного перемикання передач дозволяє вибрати свій індивідуальний стиль водіння – без натискання зчеплення.

  Особливості Hyundai i10 | Хюндай Мотор Україна - фото 14

  5-ступенева ручна трансмісія.

  5-ступенева механічна трансмісія розроблена для швидкого та точного перемикання передач.

  Більше енергії для підвищення паливної ефективності з ERS.

  Cистема регенерації енергії (ERS) в i10 акомулює кінетичну енергію, створювану поступальним рухом, і використовує її для приведення автомобіля у рух. Коли ви прибираєте ногу з акселератора і рухаєтеся накатом із увімкненою передачею, система перетворює кінетичну енергію в електричну та накопичує її в акумуляторі. При прискоренні вона використовує накопичену електроенергію для живлення електричних систем автомобіля, полегшуючи цим навантаження на двигун і зменшуючи витрати палива.

  Особливості Hyundai i10 | Хюндай Мотор Україна - фото 15

  Розумні деталі для

  вашої зручності.

  Насолоджуйся мобільністю на повну.

  Просторий і універсальний, цей компактний міський автомобіль вмістить все, що необхідно, допомагаючи у вирішені ваших повсякденних завдань. Незалежно від того, наскільки багато потрібно перевезти продуктів чи багажу, коли їдете десь на вихідні, у вас буде достатньо вантажного простору та можливостей, щоб реалізувати все заплановане. Ви також оціните безліч розумних зручних функцій, а гнучкий та місткий багажник є одним з найкращих у сегменті.

  1. Особливості Hyundai i10 | Хюндай Мотор Україна - фото 16

   Гнучкий та місткий багажник.

   Один з найбільших у сегменті, 252-літровий багажник також дуже адаптивний. Задні сидіння можна скласти лише за допомогою однієї руки і збільшити простір до 1050 літрів.

  2. Особливості Hyundai i10 | Хюндай Мотор Україна - фото 17

   Обирай чотири або п’ятимісну i10.

   Напрочуд місткий та варіативний, як для свого класу. Обирайте комплектацію на чотири або п'ять місць.

   1. Особливості Hyundai i10 | Хюндай Мотор Україна - фото 18

    Камера заднього виду.

    Простота керування автомобілем під час руху заднім ходом. Камера заднього виду надає повний огляд простору позаду вашого i10.

   1. 1
   1. Особливості Hyundai i10 | Хюндай Мотор Україна - фото 19

    Мультимедійна система з 8" LCD монітором.

    Мультимедійна система з кольоровим сенсорним 8" LCD монітором, дозволяє насолоджуватися часом перебування в автомобілі та отримувати актуальну для водія інформацію у реальному часі.

   1. 1
   1. Особливості Hyundai i10 | Хюндай Мотор Україна - фото 20

    Багато корисного простору.

    Від відкритого відсіку над бардачком до великих відсіків у дверцятах – абсолютно новий i10 має багато практичних і зручних місць для зберігання, які стануть у нагоді під час ваших бурхливих днів.

   1. 1

   Дізнайтеся більше про Hyundai i10.