Гібрид

Електрифікована ефективність: абсолютно нова KONA Hybrid.

Абсолютно нова KONA Hybrid використовує електричну енергію, щоб допомогти вам проїхати більшу відстань на одному літрі бензину. І все це без необхідності заряджати батарею або змінювати навички водіння. Піднімаючи паливну ефективність на новий рівень, вона оснащена як бензиновим двигуном, так і електродвигуном, що живиться від акумулятора: повністю паралельна гібридна система приводу. Рекуперативне гальмування заряджає батарею, тож вам не доведеться цього робити.
Продуктивність Hyundai KONA Hybrid | Хюндай Мотор Україна - фото 8
 1. Продуктивність Hyundai KONA Hybrid | Хюндай Мотор Україна - фото 9

  Гібридна потужність.

  Бензиновий двигун 1.6 GDi з безпосереднім впорскуванням та електродвигун з акумуляторною батареєю працюють разом, забезпечуючи чудову продуктивність із сумарною потужністю 141 к.с./104 кВт.

 2. Продуктивність Hyundai KONA Hybrid | Хюндай Мотор Україна - фото 10

  Високий крутний момент.

  Електродвигун потужністю 43 к.с. забезпечує високий крутний момент і високу ефективність. Він також забезпечує вражаюче прискорення при старті.

  Потік енергії - як працює KONA Hybrid.

  Залежно від ситуації KONA Hybrid плавно перемикається між бензиновим і електродвигуном, іноді використовуючи обидва. Система рекуперативного гальмування заряджає батарею за допомогою електромотора, коли автомобіль уповільнюється . Енергія, що зберігається в акумуляторі, потім живить електродвигун, допомагаючи прискоренню, їзді в гору та їзді на низькій швидкості. Цей складний енергетичний потік зображено на цих анімаціях.
  1. Продуктивність Hyundai KONA Hybrid | Хюндай Мотор Україна - фото 11

   Старт/низька швидкість.

   Під час старту або руху на низькій швидкості, електроенергія, що наявна в акумуляторі, живить електродвигун для прискорення KONA Hybrid.
  1. 1
  1. Продуктивність Hyundai KONA Hybrid | Хюндай Мотор Україна - фото 12

   Прискорення/підйом.

   Під час сильного прискорення або їзди в гору електродвигун і бензиновий двигун працюють паралельно, щоб максимізувати прискорення та мінімізувати витрату палива.
  1. 1
  1. Продуктивність Hyundai KONA Hybrid | Хюндай Мотор Україна - фото 13

   Стала швидкість.

   Після набору сталої швидкості потужність забезпечується або бензиновим двигуном, або електродвигуном, залежно від того, який є найбільш енергоефективним у цій ситуації.
  1. 1
  1. Продуктивність Hyundai KONA Hybrid | Хюндай Мотор Україна - фото 14

   Уповільнення/Спуск.

   Система рекуперативного гальмування заряджає акумулятор, використовуючи електродвигун для уповільнення автомобіля. Під час сповільнення або спуску згори вироблена енергія накопичується в акумуляторі.
  1. 1
  1. Продуктивність Hyundai KONA Hybrid | Хюндай Мотор Україна - фото 15

   Регенеративне гальмування.

   Під час уповільнення (наприклад, через гальмування або під час спуску) електродвигун працює як генератор і регенерує кінетичну енергію в електричну, яка потім зберігається в акумуляторі.
  1. 1

  Розміри

  Більша та сміливіша.

  Повністю нова KONA стане одним із найбільших автомобілів у B-SUV сегменті. У порівнянні з попереднім поколінням, абсолютно нова KONA, має унікальні пропорції зі збільшеними розмірами. Завдяки збільшеним розмірам і архітектурі, що розроблена під електричні автомобілі дизайнери та інженери Hyundai змогли спроєктувати більший інтер’єр, щоб охопити ширший діапазон стилів життя для своїх клієнтів.
  Продуктивність Hyundai KONA Hybrid | Хюндай Мотор Україна - фото 16