Живи яскравим життям.

Нова KONA пробуджує яскраві емоції. Сучасний та виразний дизайн моделі загострює почуття та спонукає познайомитися ближче із можливостями цього автомобіля. Сідай, запускай двигун і відчуй, як готова до динамічної їзди KONA неначе оживає. Від передньої до задньої частини, KONA зазнала значних оновлень, аби відповідати потребам клієнтів, які ведуть активний спосіб життя.

Переваги Hyundai KONA | Хюндай Мотор Україна - фото 8

Твій стиль, твої правила.

Нова KONA має впевнений, сучасний стиль, який завжди буде доречним незалежно від маршруту твоєї подорожі: як в місті, так і на бездоріжжі, в новій KONA ти завжди почуватимешся так, неначе вдома.

Переваги Hyundai KONA | Хюндай Мотор Україна - фото 9

Розроблена, щоб вирізнятися.

Мужні лінії нової KONA привертають увагу з будь-якого ракурсу. Потужний та сбалансований дизайн, що підкреслюється кожним вигином, також включає захисні накладки над колісними арками. Нижня захисна обшивка кузову, котра простягається вздовж та поперек корпусу моделі, забезпечує практичний захист від каміння та іншого дорожнього сміття.

Переваги Hyundai KONA | Хюндай Мотор Україна - фото 10

Обирай оздоблення, що відповідає твоєму стилю.

Достатньо одного погляду, аби зрозуміти, що дизайн нової KONA випереджає час. Футуристичний? Безумовно, але в ньому немає нічого радикального, адже інноваційність дизайнерських рішень моделі зроблені напрочуд вчасно. Складна геометрія з безліччю цікавих високотехнологічних деталей, як, наприклад, технологія LED освітлення та напрочуд привабливі легкосплавні диски – все це неодмінно зачаровує та радує око.

Переваги Hyundai KONA | Хюндай Мотор Україна - фото 11

Новітньо оформлена передня частина справляє враження спортивного та мужнього вигляду.

Переваги Hyundai KONA | Хюндай Мотор Україна - фото 12